קידום עסק בגוגל

רוצים להגיע ללקוחות חדשים? מחפשים דרך יעילה לעשות זאת?

היום ידוע כי רוב האנשים המחפשים מוצר או שירות יחפשו אותו קודם כל במנוע החיפוש של גוגל, כאשר רוב החיפושים (מעל 80 אחוזים) מתבצעים בטלפונים הניידים. קידום עסק בגוגל אם כן, הוא חובה לכל בית עסק בכל בתחום עיסוק ויכול להביא אתכם לחשיפה למספר לא מוגבל של אנשים ובעלות נמוכה מכל סוג פרסום אחר. בהשוואה לשלטי חוצות, חלוקת פליירים ושלטי פרסום ברחבי העיר, עלות הפרסום במנוע החיפוש של גוגל היא באופן מוחלט הנמוכה ביותר. הפרסום מתבצע בדרך של עלות חודשית קבועה לחברת קידום אתרים עם אפשרות לשלב בין 2 שיטות עיקריות לפרסום העסק שלכם – הקידום הממומן בשיטת ה-PPC או הקידום האורגני המבוסס על כתיבת תוכן לקידום אתרים.

יצירת לידים חדשים דרך גוגל


לידים חדשים יכולים להגיע אליכם במגוון רחב של צורות שיווק וקידום מכירות. אם עד היום השתמשתם בשיווק טלפוני דרך העובדים שלכם, תדעו שזהו השיווק אולי היקר ביותר הקיים היום והוא דורש גיוס עובדי מכירות ותשלום משכורות לתקופה ארוכה. הקידום במנוע החיפוש של גוגל לעומת זאת, יכול להתבצע דרך חברה חיצונית אשר מעסיקה מומחים בתחום קידום האתרים ומיתרת את הצורך שלכם בהחזקת עובדים במשרה מלאה. הדרך הנכונה ביותר לשווק את בית העסק שלכם, היא לשלב את כל שיטות השיווק האפשריות ולבדוק מה האופציה הטובה ביותר עבורכם. אם שיחות טלפון ללקוחות פוטנציאליים לא מספקים לכם את ההכנסה הנדרשת, הפנייה לחברת קידום אתרים בגוגל יכניס אתכם לעולם חדש ומתקדם של שיווק.

הקמת קמפיינים איכותיים לשיווק העסק


על מנת להתחיל בקידום אתר האינטרנט שלכם, יש צורך לבצע בדיקה של האתר ואופטימיזציה שלו לקידום בגוגל. האופטימיזציה מתייחסת לתוכן ולעיצוב של האתר והתאמתו לדרישות של גוגל מבחינת קידום אתרים. לאחר מכן, ניתן להקים קמפיינים ממומנים באמצעות מערכת גוגל אדס ולהוסיף מאמרי תוכן לקידום האתר בצורה אורגנית. כל התהליך מתבצע בליווי מלא של צוות מיומן ומנוסה בשיווק דיגיטלי בגוגל, אשר יתאים את שיטות הקידום לצרכים העסקיים שלכם ולתקציב מוגדר מראש למספר חודשים או לתקופה של שנה.

קידום עסק בגוגל באמצעות שיווק דיגיטלי מקצועי


קידום עסק בגוגל יכול להביא אתכם לחשיפה אופטימלית ללקוחות שלא ידעתם שבכלל קיימים והכל בתקציב שפוי מוגדר מראש ללא הוצאות מיותרות. אם אתם רוצים לחסוך בהוצאות על שיווק באמצעות שלטי חוצות או פליירים, מומלץ לכם לעבור לקידום העסק שלכם בגוגל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.