מלגזות

מלגזות מקצועיות ומשוכללות

 

כבר הרבה שנים שאנחנו עדים לתפקידן החשוב של מלגזות בתעשייה הישראלית. מלגזות בגדלים שונים, מעבירות סחורות ומטענים כבדים במפעלים, בשדות תעופה, בנמלים ובכל מקום שיש בו ציוד כבד, שאין כל דרך אחרת להעביר ולשנע אותו, ללא סיוען של מלגזות חזקות ויציבות. כיום ניתן  למצוא סוגים שונים של מלגזות מקצועיות ואיכותיות.

 

 

תפקידן החשוב של מלגזות בתעשייה הישראלית

 

מלגזות הינן כלי רכב אשר נועדו להעמיס ולהעביר מטען כבד למרחקים קצרים. מלגזות מתאימות לשימוש במפעלים, במחסנים ובמקומות עבודה גדולים, שבהם צריכים להעביר סחורה ממקום למקום.

גם בתחום של מלגזות אנחנו יכולים לראות היום התקדמות טכנולוגית, וניתן למצוא סוגים שונים ומתקדמים של מלגזות.

בעלי מפעלים יכולים לבחור מתוך מבחר עשיר ומגוון של מלגזות, את המלגזות המתאימות ביותר למפעלים שלהם, אשר יתאימו לצרכיו השונים של המפעל, כולל הסעיף התקציבי.

השינויים שחלו על מלגזות, אינן רק שינויים ברמת הביצוע והיכולת שלהן, אלא גם ברמת הנדסת האנוש של כל מלגזה. אם בעבר, נהג המלגזה, היה צריך לשבת בתא צר ולא נוח, היום ניתן למצוא מלגזות המעניקות לנהגיהן, תנאים הרבה יותר נוחים ואנושיים, כולל ישיבה ארגונומית ומזגן בתא הנהג.

 

סוגים שונים של מלגזות

 

כל בעל מפעל יודע מהם הצרכים של המפעל שלו, אילו מלגזות ייחשבו לאידיאליות מבחינתו. נציג כאן כמה סוגים של מלגזות, שהן מאד פופולאריות בשנים האחרונות, ונחשבות לאיכותיות במיוחד:

* מלגזות מנוע דיזל – מלגזות מנוע דיזל, כפי שניתן להבין משמן, הינן בעלות מנוע דיזל, והן בעלות תא נוח ומרווח, לוח שעונים אינטגרלי, מגש לנוחיות, צופר אחורי. הן נוחות וחסכוניות ומיובאות מחו"ל.

* מלגזות הגש – מלגזות הגש, הינן מתקדמות ואיכותיות והן נועדו לנוע בין מרחבים צרים במיוחד. הן כוללות מערכת מתקדמת של שליטה במלגזה, אשר מספקת יכולת שינוע מעולה וביצועים מעולים.

* מלגזות חשמליות – מלגזות מנוע חשמליות מותאמות ללקוחות באופן אישי.

ניתן להזמין מלגזות חשמליות לפי נתונים שהלקוח מעביר לחברה. החברה מתאימה ללקוח מלגזות חשמליות שיענו על דרישותיו של הלקוח, מבחינת מהירות הנסיעה, כובד המשקל, גודל המקום ועוד.

 

אתם מוזמנים לבקר באתר של חברת מטריאל הנדלינג בע"מ, ולהתרשם ממוצרינו האיכותיים שאנחנו מייבאים מחברות מובילות בתחום המלגזות בחו"ל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.