מלגזה

מתי אתם צריכים מלגזה מתקדמת במפעל

 

אם תשאלו בעל מפעל לגבי החשיבות של כלי עבודה כמו מלגזה במפעלו, תקבלו תשובה חד משמעית. שאם לא הייתה לו מלגזה שמלווה אותו מתחילת דרכו, הוא לא היה שורד בתנאי התחרות הקשים בארץ. מלגזה אחת יכולה לעשות עבודה של עשרות אנשים. למעשה, אין היום שום תחליף הנראה באופק לעבודתה ולחשיבותה של מלגזה.

 

 

לכל מחסן מלגזה איכותית משלו

אם יש כלי שמפעלים, מבני מתעשייה, מחסנים וגופים אחרים, לא יכולים לראות את עצמם שורדים בלעדיו אפילו יום אחד, לכלי הזה קוראים מלגזה.

מלגזה היא כלי נחוץ ונפוץ בענפים רבים בתעשייה: מפעלים, נמלי ים ואוויר, מחסני שיווק, רשתות שיווק, בניינים בבנייה ועוד.

נסו לדמיין לעצמכם, נמל תעופה ללא מלגזה שמשנעת את המזוודות מהמטוסים לאולם הנוסעים ולהפך. או נמל ים, שמגיעות אליו סחורות מכל העולם, עם מטענים כבדים, שרק מלגזה או מנוף יכול להעביר אותם ממקום למקום.

 

המעבר בין מלגזה על דיזל למלגזה חשמלית

לבעלי מפעלים או כל מי שזקוק לשירותיה של מלגזה, יש היום אפשרויות בחירה רבות ומגוונות. ניתן היום לרכוש מלגזה בעלת מנוע דיזל, או להזמין לפי דרישה מלגזה חשמלית.

כעיקרון קיימים שלושה סוגים של מלגזות:

* מלגזה בעלת מנוע דיזל – זו מלגזה איכותית המיובאת מחו"ל, הנחשבת לנוחה, איכותית וחסכונית ביותר. מלגזה בעלת מנוע דיזל, היא בעלת תא נוח ומרווח, היא מגיעה עם לוח שעונים אינטגרלי, צופר אחורי, תיבת הילוכים ועוד חידושים.

* מלגזה הגש – מלגזה הגש הינה מלגזה מתקדמת ואיכותית שנועדה לנוע בין מרחבים צרים במיוחד. היא כוללת מערכת מתקדמת המאפשרת יכולת שינוע מקסימאלית וביצועים מעולים.

* מלגזה חשמלית – בעלי מפעלים או בעלי עניין אחרים, יכולים להזמין מלגזה חשמלית שתהיה מותאמת לצרכי הלקוח. לקוחות יכולים להזמין מלגזה חשמלית בעלת נתונים משתנים כמו, מהירות הנסיעה של המלגזה, גודל המקום, כובד המשקל הרצוי ועוד.

 

אתם מוזמנים לבקר באתר של חברת מטריאל הנדלינג בע"מ ולהתרשם מהמגוון העשיר של מלגזות איכותיות שהחברה מייבאת ומשווקת. אנחנו יבואנים בלעדיים בישראל של חברת "DOOSAN DAEWOO"  ומחוייבים לספק ללקוחותינו ציוד ושירות איכותיים ברמה הגבוהה ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.